WEEKEND MIŁOŚNIKÓW BIAŁEGO SZALEŃSTWA

ZAPROSZENIE
NA WIELKI WEEKEND MIŁOŚNIKÓW BIAŁEGO SZALEŃSTWA
„BIAŁKA TATRZAŃSKA 23-25 LUTY 2018”
CZŁONKOWIE REGIONU IPA ZAKOPANE MAJĄ ZASZCZYT ZAPROSIĆ NA „PIERWSZE MISTRZOSTWAW NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO IPA REGION ZAKOPANE”
Patronatem honorowym mistrzostwa objął Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska
Gwarantujemy doskonałą zabawę zarówno na stoku jak i na Wielkim Balu Narciarskim, dla osób chcących skorzystać z zakwaterowania oferujemy noclegi w komfortowym, rodzinnym OśrodkuWypoczynkowym Limba w Poroninie, który jest położony zaledwie kilka kilometrów od Białki Tatrzańskiej. W Limbie zorganizujemy również Wielki Bal Narciarski, na którym zapewnimy doskonałą zabawę, atrakcje i niespodzianki. Dla najlepszych narciarzy i snowboardzistów przygotowaliśmy
puchary, dla każdego uczestnika pamiątkowy dyplom. Najlepsi będą rywalizować o cenne nagrody, w tym nagrodę główną, którą jest Voucher na dwudniowy pobyt z wyżywieniem w Hotelu Nosalowy Dwór do wykorzystania do końca 2018 roku. Najlepsi mogą również liczyć na cenne nagrody rzeczowe. Biuro zawodów, obsługę techniczną oraz pomiar czasu zapewni Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane, zabezpieczenie medyczne zagwarantuje Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mistrzostwa odbywają się w kategoriach mężczyźni i kobiety oraz w formule OPEN –
szczegóły w regulaminie zawodów.

Program:
 

23 lutego 2018 roku
od godziny 15.00

Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Limba w Poroninie na ul. Kośne Hamry 15a

18.00

Obiadokolacja
Wydawanie pakietów startowych – biuro zawodów w OW Limba

24 lutego 2018 roku
7.30
Śniadanie
Wyjazd do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska
9.00-9.45
Oglądanie trasy slalomu giganta – trasa FIS I
10.00
Start I przejazdu
13.00
Start II przejazdu
w godz. 9.00-22.00
Możliwość jazdy na nartach/snowboardzie na terenie całego Ośrodka Narciarskiego Kotelnica

Białczańska

20.00

Pierwszy Wielki Bal Narciarski – w programie uroczysta kolacja, wręczenie nagród, pucharów i dyplomów, impreza „Góralskie Śpasy”, zabawa z DJ-em w Ośrodku Wypoczynkowym Limba w Poroninie

25 lutego 2018 roku
Śniadanie, pożegnanie i wyjazdy uczestników
Koszty uczestnictwa

Proponujemy trzy pakiety:

Pakiet startowo-pobytowy w cenie 260 zł – pakiet dedykowany dla osób chcących wziąć udział w zawodach i skorzystać z pobytu w OW Limba (pakiet zawiera: opłatę startową, całodniowy karnet narciarski w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, uczestnictwo w Wielkim Balu Narciarskim z uroczystą kolacją, dwa noclegi w OW Limba w Poroninie, dwa śniadania, obiadokolacja w dniu przyjazdu)
Pakiet startowy w cenie 100 zł – pakiet dedykowany dla osób, które chcą wziąć udział w zawodach a zakwaterowanie zorganizują sobie we własnym zakresie lub nie będą korzystały z zakwaterowania (pakiet zawiera: opłatę startową, całodniowy karnet narciarski w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, uczestnictwo w Wielkim Balu Narciarskim z uroczystą kolacją)

Pakiet pobytowy w cenie 220 zł – pakiet dedykowany dla osób towarzyszących zawodnikom (pakiet zawiera uczestnictwo w Wielkim Balu Narciarskim z uroczystą kolacją, dwa noclegi w OW Limba w Poroninie, dwa śniadania, obiadokolacja w dniu przyjazdu)

Zgłoszenia

 

Termin przyjmowania zgłoszeń to 8 stycznia 2018 roku. Warunkiem zarejestrowania zgłoszenia jest przysłanie wypełnionej„Karty zgłoszenia” elektronicznie na adres

maciej.kwak@zakopane.policja.gov.pl lub listownie na adres IPA Region Zakopane, 34-500 Zakopane, ul. Jagiellońska nr 32 oraz opłata wybranego pakietu przelewem na konto IPA Region Zakopane (nr konta 42 1090 1838 0000 0001 3014 1004) z dopiskiem „mistrzostwa”. Ilość pakietów startowo-pobytowych oraz pakietów pobytowych jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku małej ilości zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania zawodów, przyjęte wpłaty na pakiety zostaną zwrócone.

Regulamin zawodów dostępny w osobnym pliku, uczestnicy zawodów zobowiązani są do

indywidualnego wykupienia ubezpieczenia oraz złożenia oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w zawodach.
W razie pytań, szczegółowych informacji telefonicznie udzielają:

Maciej Kwak – tel. 606 955 997

Dariusz Kostańczuk – tel. 607 692 433

Pliki do pobrania:

Regulamin zawodów
Karta zgłoszenia

Serdecznie zapraszamy !
Servo per Amikeco